Aktualności

20200206_123839

Staramy się pomagać, kiedy tylko możemy. Wspieramy naszymi publikacjami biblioteki gminne i uczelniane. Przekazujemy książki dla potrzebujących. Dlatego nie odmówiliśmy książkowej prośbie o wsparcie dla chorego Hubercika. I także prosimy o pomoc dla tego chłopczyka naszych Czytelników i Autorów. Każdy dar się liczy, nawet skromny, taki jak nasz… Taki jak Wasz…

Oto, co napisała nam pani Patrycja, która zaangażowała się w zbiórkę.

“Zbieram rzeczy na licytacje m.in dla Hubercika, aby wspomóc jego dalsze leczenie. Pieniądze zebrane z licytacji będą wpływać na konto Fundacji Słoneczko. Licytacje odbywać się będą na stronie Hubercika “Pomoc dla Małego Rycerza Hubercika Domarus”.

Na bieżąco są też dodawane informacje o Hubercie na Jego stronie na Facebook’s : Hubercik Domarus.

Hubert to Synek mojej znajomej, który całkowicie skradł moje serducho, a nie mam takich możliwości finansowych, abym mogła przeznaczyć większa kwotę na Jego leczenie, stąd moje zapytania o przekazanie czegokolwiek na charytatywne licytacje. Z pozdrowieniami – Złoch Patrycja”.

Na zdjęciu książki, które przekazaliśmy oraz zrzuty ekranu, które są opowieścią o smutnej historii chorego małego Huberta. Można wszystko sprawdzić, nawiązując kontakt poprzez FB.

A my pozdrawiamy panią Patrycję i panią Justynę, a przede wszystkim dzielnego Hubercika. Walcz dalej!