Aktualności

SEKRET

Pasją wielu naukowców i nauczycieli akademickich jest pisanie. Ale niekoniecznie naukowe, ale – literackie. To odskocznia od codziennych obowiązków, a literatura otwiera nowe światy, wyobraźnia nieskrępowana zasadami pisarskimi publikacji naukowych może ruszyć z impetem poprzez magiczne rzeczywistości. Literackie SILVA RERUM przygotowuje właśnie wydanie takiej powieści, która narodziła się z pasji… Pasji tworzenia i kreowania nowych światów.

Kazimierz Wolny-Zmorzyński – nauczyciel akademicki, pracownik Uniwersytetu Śląskiego, autor podręczników do teorii dziennikarstwa (m.in. Reportaż – jak go napisać? 2004; Fotograficzne gatunki dziennikarskie 2008) oraz powieści obyczajowych: Zerwana nić (1990), Zgrzeszyłem (1990; 1997), Tylko we dwoje (1991), A słowo ciałem się stało… (1992), Uciec, zapomnieć, znaleźć… (2003).

Sekret Sabiny – niby banalna historia, a losy bohaterów kryją wiele tajemnic. Jakiż to sekret skrywa tytułowa bohaterka? Kim jest jej były mąż i jakie są jego tajemnice? O tym i o wielu innych problemach ludzi z ich otoczenia opowiada obiektywny narrator wartkiej akcji nieco pogłębionej psychologicznie, która skłoni do refleksji niejednego człowieka sukcesu.

Kliknij i zobacz projekty okładek – https://literackie.wydawnictwo-silvarerum.eu/projekty-okladek-do-powiesci-sekret-sabiny/

Oto jeden z projektów roboczych, jednak nie został ostatecznie wybrany przez Autora.