Aktualności

89505858_3089293867747338_8639331221324693504_o

Lubimy pomagać, zwłaszcza, gdy cel jest szlachetny. Taki, jak w przypadku Stowarzyszenia “Zakątek Weteranów”. Bardzo też ucieszył nas wpis w mediach społecznościowych, który pozwalamy sobie opublikować na naszej stronie www.

Kochani!
Co chwila zdarza się okazja aby złożyć podziękowania osobom, czy instytucjom, które wspierają nasze działania. To od Nich mamy siły i środki które pozwalają nam działać i właściwie opiekować sie naszymi Weteranami. Tak więc…
Dziękujemy Wydawnictwu Silva Rerum za wspieranie idei Zakątka Weteranów, walkę o psie i końskie emerytury, a także za wydawanie książek o zwierzętach na służbie i emerytowanych zwierzakach, mieszkańcach Zakątka.
W serii kryminalistycznej ukazały się “Psy domowe i służbowe” autorstwa Joanny Pulit i Joanny Stojer-Polańskiej, “Konie domowe i służbowe” autorstwa Danuty Piniewskiej-Róg i Joanny Stojer-Polańskiej oraz “Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach. W trosce o bezpieczeństwo” i “Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach. W poszukiwaniu śladów kryminalistycznych” autorstwa Mai i Leny Polańskich oraz Joanny Stojer-Polańskiej. Wszystkie autorki wspierają działalność Zakątka! Zapraszamy do spotkania na miejscu! W książkach opisane zostały między innymi przygody Deflina, Hipola, a także psów z Zakątka.
Wydawnictwo także w serii dla dorosłych “Przypadki kryminalne” zawsze umieszcza informacje o Zakątku, a także są tam teksty dotyczące pracy psów przy poszukiwaniu osób zaginionych. Dziękujemy!

LInk: https://www.facebook.com/StowarzyszenieZakatekWeteranow/?ref=ts

Oto wybrane pozycje pozycje nieocenionej dr Joanny Stojer-Polańskiej, jako autorki, współautorki lub redaktorki. Wszystkie dostępne są w naszej e-księgarni.