Aktualności

projekt notariat

Niebawem ukaże się kolejna specjalistyczna pozycja z zakresu prawa notarialnego. Autor, dr Juliusz Sawarzyński, szczegółowo omówił w swojej publikacji podstawy odmowy dokonania czynności notarialnej.

Prace projektowe toczyły się pod czujnym okiem Autora opracowania, który w swoim ostatecznym wyborze kierował się ascezą w zakresie estetyki ze względu na powagę tematu przewodniego. Bardziej wysublimowane i rozbudowane graficznie projekty nie znalazły uznania Autora, ale przedstawiamy ich robocze wersje, by ukazać warsztat wydawniczy, bez którego wydanie ostateczne nie byłoby możliwe.

Istotne jest, by Autor na każdym etapie pracy nad książką, miał pełen wgląd w zakres podjętych działań i dzięki temu mógł decydować o ostatecznym kształcie swojego Dzieła. Wynika to nie tylko z szacunku wobec Autora publikacji, lecz także z założenia, że to Autor ma głos ostateczny. My, jako Wydawnictwo, proponujemy, wyjaśniamy, przekonujemy. Ale wybór i finalna decyzja należą do Autora.

Kliknij na poszczególne projekty etapu pierwszego prac projektowych:

Notariat1 Notariat2 Notariat3 Notariat4 Notariat5 Notariat6 Notariat7 Notariat7_A Notariat7_B Notariat8 Notariat9 Notariat10 Notariat11 Notariat12 Notariat13 Notariat14 Notariat15

Jeden z projektów wstępnych, odrzuconych przez Autora książki:

Kliknij na projekty drugiego etapu prac projektowych:

Notariat7_B1 Notariat7_C Notariat7_D Notariat7_E Notariat7_F Notariat7_G Notariat7_H Notariat7_I Notariat7_J Notariat7_K Notariat7_L Notariat7_L1 Notariat7_L1_V1 Notariat7_L1_V2